Rochester Ginger dávkování

 

Přestože výrobce Rochester Ginger způsob dávkování a ani doporučené denní množství neuvádí přinášíme Vám na toto téma několik zajímavých informací:

 

Rochester Ginger - pro zdravíRochester Gingerpozitivní účinky na Vaše zdraví – je sestaven výlučně na bázi přírodních surovin bez jakýchkoli umělých barviv, aromatických či dochucovacích látek. Samotný výrobce neuvádí žádné doporučení dávkování. Po víceletých zkušenostech s užíváním tohoto skvělého zdraví prospěšného nápoje můžeme jen doporučit řídit se vlastním pocitem – do užívání se není třeba nutit, ale pokud si zvyknete začínat a končit den skleničkou nápoje Rochester Ginger určitě uděláte dobře .

Kdo potřebuje snížit kalorický příjem, zda ze zdravotních důvodů je pro něj třtinový cukr nevhodnou potravinovou složkou, doporučujeme sáhnout po nápoji Rochester Ginger light.

Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí, v chladu a temnu.

 

Samotný zázvor nepomáhá jen v nepříznivém počasí, ale jeho léčivé účinky se využívají ke zmírnění, léčení a prevenci celé řady nemocí. Nezapomínejte však, že všeho moc škodí.

Denní dávka pro dospělého člověka v syrovém stavu kořene zázvoru jsou 4 gramy/den, ale v sušeném pouze 1 gram/den. Tyto denní limity by neměly být překročeny, aby nevznikly nežádoucí účinky, jako je bušení srdce, průjem ap.

U dětí do tří let života by se zázvor neměl vůbec podávat.