Doprava a platba

Doprava a platba - snadný postup pro váš pohodlný nákup nápojů Rochester Ginger

Jste na správném místě! Náš www.rochester-napoje.cz je specializovaný e-shop se zázvorovými nápoji Rochester Ginger, kde si můžete tyto skvělé zázvorové nápoje jednoduše, pohodlně a rychle nakoupit.

Co můžete od nás očekávat? Rychlou a bezproblémovou objednávku, bez zbytečného vyplňování informací navíc. Můžete bez poplatků  platit pohodlně kartou, nebo prostřednictvím internetbankingu, abyste se s kurýrem nemuseli zdržovat – bez manipulace s hotovostí nebo platební kartou.

Pokud si přejete, zásilku tak za vás může převzít někdo jiný a už se nemusíte obávat o její zaplacení.

Jsme si vědomi, že rychlé a bezpečné doručení je pro vás důležité. Proto se snažíme, aby vaše zásilka s pitím Rochester Ginger dorazila již za dva pracovní dny. Používáme kvalitní přepravní obaly speciálně navržené pro skleněné láhve, abychom zabezpečili jejich ochranu během přepravy.

I když se občas může stát nehoda a kurýr náhodou rozbije zásilku, nemusíte se ničeho obávat. Stačí jednoduše odmítnout její převzetí a my se postaráme o vše ostatní – včetně doručení náhradní zásilky.

Většinou však k takovým situacím nedochází. Důkladně monitorujeme vaše zásilky a v případě jakýchkoli problémů se snažíme je vyřešit ještě dříve, než si jich všimnete.

Můžete se také blíže seznámit s naší garancí bezpečného nákupu a doručení v našem blogovém článku  Garance bezpečného doručení.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se k vašim objednávkám chováme s odpovědností a péčí.

  

Nyní se podívejme na platební možnosti pro vaše skvělé nápoje Rochester Ginger:

Máme pro vás jednu z nejlepších a nejbezpečnějších platebních bran: 

 ComGate

ComGate je česká společnost, která platební služby poskytuje již 20 let. Do oblasti platebních služeb přináší transparentnost a vysokou úroveň bezpečnosti v on-line prostoru.

Comgate a.s. je platební instituce, která spadá pod dohled České národní banky. Kromě toho je ze zákona povinným subjektem vůči Ministerstvu financí České republiky, se kterým spolupracuje v otázkách zamezení praní špinavých peněz (AML).

U nás můžete platit platebními kartami různých druhů a také využívat internetbanking, je-li tato forma placení pro Vás pohodlnější:         

 Zde jsou uvedeni informace o platebních metodách - platby kartou a platebními tlačítky bank se základním vysvětlením průběhu platby:

Comgate a.s.
Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267 

A teď se zaměřme na přepravu vašich zásilek – nápoje Rochester Ginger musí být rychle a bezpečně doručeny:

 Všechny vaše zázvorové nápoje Rochester Ginger jsou pečlivě skladovány a baleny v čistém prostředí při optimální teplotě. Používáme nové a čisté přepravní obaly, které zajišťují ochranu vašich produktů během celé cesty až k vám. Výjimku z tohoto pravidla využíváme pouze u jednoho z našich přepravců, který je schopen bezpečně doručovat i bez ochranných plastových nafukovacích polštářků, čímž přispíváme ke snižování ekologické zátěže ak ochraně životního prostředí .

Zde je náš jednoduchý ceník dopravy:

  • GLS:

  • DPD:

 balíčky Rochester Ginger     balíky Rochester Ginger v kurýrním autě

 Upřímně se snažíme  vytvářet pro vás příjemnou a spolehlivou nákupní zkušenost. Máte-li jakékoli další dotazy týkající se dopravy nebo platby, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá!