BOBULE 100% bio brusinková šťáva 500 ml

Objevte přírodní elixír zdraví v každé láhvi BOBULE 100% bio brusinkové šťávy! Tato šťáva je čistým ztělením toho, co vaše tělo miluje a potřebuje. Připravte se na povzbuzující zážitek plný chuti a vitality, který vám každý den přinese to nejlepší z přírody.

Představte si, že každý doušek této šťávy je jako sladký polibek od matky přírody – plný životodárných živin, které přímo podporují vaše zdraví. A to vše bez jakýchkoli přidaných cukrů, umělých barviv či konzervačních látek. Jen čistá, neporušená síla brusinek, které byly pěstovány s láskou a respektem k přírodě.

Vezměte si chvilku pro sebe, načerpejte energii a dopřejte svému tělu to, co si zaslouží. BOBULE 100% bio brusinková šťáva je nejen lahodná, ale i plná zdravotních přínosů, které posílí vaši imunitu a ochrání vaše tělo před škodlivými vlivy.

Už nemusíte hledat složitá řešení pro zlepšení vašeho zdraví – BOBULE přináší přírodní cestu k vitalitě. A teď je tato skvělá příležitost dostupná za speciální cenu, která je tak sladká jako samotná šťáva.


Nechte se unést chutí a silou, kterou v sobě skrývá každá láhev naší 100% bio brusinkové šťávy, a udělejte pro sebe něco dobrého už dnes.

327 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 003816
BOBULE 100% bio brusinková šťáva 500 ml

Detailní popis produktu

BOBULE 100% bio brusinková šťáva 500 ml

Představte si, že každý doušek, který vypijete, je jako objetí od přírody. BOBULE 100% bio brusinková šťáva je více než jen osvěžující nápoj; je to elixír plný zdraví, který se rodí v srdci čisté přírody. Nyní si můžete dopřát tuto lahodnou esenci zdraví přímo ve vašem domově.

Tyto brusinky jsou pečlivě sbírány a šetrně zpracovány, abychom vám přinesli 100% čistou, bio šťávu bez jakýchkoli přidaných cukrů nebo konzervantů. S každým douškem BOBULE šťávy se přenesete do divokých lesů, kde čas jakoby se zastavil a příroda si zachovala svou neporušenou krásu.

Díky svým úžasným účinkům na zdraví se brusinková šťáva stala neodmyslitelnou součástí mnoha domácností. Je nejen chutná, ale také neocenitelná ve vašem denním režimu pro její schopnost podporovat váš imunitní systém a zlepšovat vaše celkové zdraví.

Připravte se na změnu, která přichází s každým hltem tohoto červeného zlata. Objevte sílu přírody s BOBULE 100% bio brusinkovou šťávou a dopřejte si to nejlepší pro vaše tělo i duši. Proč byste si měli vybrat právě BOBULE šťávu?

 100% Bio kvalita: Čistota produktu bez jakýchkoli přídatných látek zaručuje, že pijete jen to nejlepší přímo od matky přírody.

 Bohatý zdroj antioxidantů: Brusinky jsou přirozeně nabitými bombami zdraví, které bojují proti volným radikálům a ochraňují vaše buňky.

 Posílení imunity: Pravidelná konzumace pomáhá udržovat váš imunitní systém v top stavu, čímž chráníte své zdraví před sezónními chorobami.

 Prevence proti infekcím: Prokázané účinky na snižování rizika infekcí, včetně těch močových cest, díky přirozené obranyschopnosti brusinek.

 Bezproblémová integrace do denního režimu: S naší šťávou můžete snadno zlepšit své stravovací návyky – je ideální k pití samotná, nebo jako součást vašich oblíbených smoothies a koktejlů.


Nechte se zlákat přírodní chutnou silou a udělejte pro své zdraví něco dobrého. Váš organismus vám poděkuje - a vy se budete cítit skvěle! Objednejte si svoji láhev BOBULE 100% bio brusinkové šťávy ještě dnes!

 

Doporučené dávkování: 50 ml každý den

Produkt "100% bio brusinková šťáva, 500 ml" je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a posilují imunitní systém.

Tato organická šťáva je ideální pro denní konzumaci, přičemž doporučené dávkování je 50 ml každý den. Je vyrobena z čistých brusinek, bez přídavných látek a konzervantů, což zaručuje její vysokou kvalitu a čistotu. Skladovat by se měla na suchém místě a spotřebovat do 21 dnů po otevření.

Domácí přírodní lékárna: BIO brusinková přírodní šťáva je pasterizovaná, vyrobena pouze z pravé brusinky. Obsah ovocné složky je 100% (NFC – ne z koncentrátu). Tato šťáva má mnohé zdravotní přínosy, jako napomáhání při léčbě onemocnění močového měchýře a ledvin, posilování imunitního systému, prevenci rakoviny tlustého střeva, udržování zdraví srdce, stimulaci tvorby kolagenu a obsahuje vitamíny C, A, K, karoten, vlákninu, antioxidanty, omega- 3 a omega-6 mastné kyseliny. Skladujte v suchu při 5 až 24 °C a spotřebujte do 21 dnů po otevření.

  • Výživové údaje na 100 ml
 
Energie 213 kJ/51 kcal
Tuky 3,3 g
 – z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 6,8 g
 – z toho cukry 6,5 g
Bílkoviny 0,74 g
Sůl <0,01 g
 

Značka BOBULE je výjimečná svým ekologickým přístupem k pěstování ovoce na úpatí nádherných oravských hor .

S láskou a respektem k tradicím pěstují ovoce bez použití hnojiv a chemických postřiků , čímž zachovávají čistotu a přirozenost svých produktů. Tento pečlivý přístup k pěstování, věrný metodám jejich prarodičů, zaručuje nejvyšší kvalitu surovin použitých ve výrobcích BOBULE.

Stejně pečlivě probíhá celý proces zpracování a výroby. Jejich produkty jsou mimořádně bohaté na antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Součástí jejich filozofie je bio kvalita a ekologické pěstování , bez použití hnojiv a chemických postřiků. Zároveň jsou věrni zero waste výrobě, využívajíc každou část bobule přičemž balí jejich produkty výlučně do skleněných obalů. V nabídce mají různé bio šťávy, smoothie, dětské výživy a další zdravé produkty.

Objevte přírodní bohatství v naší kategorii ' Bio organické šťávy ', kde každá šťáva je výsledkem láskyplného pěstování na slovenských loukách Oravy a pečlivého zpracování na Slovensku.

Vychutnejte si chuť 100% české bio produkty plné antioxidantů, vitamínů, vlákniny a minerálních látek z bobulí, které jsou drobné, ale vzácné. Nabízíme vám koncentrované bio šťávy , které jsou čistým zdrojem zdraví , lisované za studena a pasterizované při nízkých teplotách, aby se zachovaly všechny prospěšné látky.

Dopřejte si denní příjem antioxidantů a podpořte své zdraví a imunitu s našimi 100% bio šťávami, které jsou pravým přírodním pokladem.