Rochester Organic Root Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml

Rochester Organic Root Ginger je ohromující zázvorový nápoj, který spojil úžasnou kombinaci bio přísad z ekologického hospodářství, aby doplnil naši oblíbenou nabídku zdraví prospěšných zázvorových nápojů od Rochester Ginger. Vychutnejte si tuto lahodnou a svěží směs zázvoru, bio citrusové šťávy, bio pěstovaného zázvoru a přírodního limetkového oleje, která vás okamžitě okouzlí.

Podobně jako v případě celé rodiny nápojů od Rochester Ginger, i Rochester Organic Root Ginger je přírodní lékárna – elixír zdraví, který blahodárně působí na vaše celkové zdraví.

Výhradně přírodní extrakty bio pěstovaných složek účinně bojují proti virovým onemocněním, chřipce, nachlazení a angíně. Pravidelná konzumace tohoto nápoje působí protizánětlivě, zlepšuje trávení, snižuje cholesterol, upravuje střevní flóru a má dokonce i preventivní protirakovinné účinky.

Vychutnejte si prosím tuto přírodní chuťovou senzaci, která pečuje o vaše zdraví s láskou a péčí. Rochester Organic Root Ginger je vaší cestou ke zdravějšímu a plnohodnotnějšímu životu!

158 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 002684
Rochester Organic Root Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml

Detailní popis produktu

Rochester Organic Root Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml

 

Rochester Organic Root Ginger je osvěžující zázvorově-citrusová lahůdka v BIO provedení.

Rochester Organic Root Ginger je skvělým doplňkem k oblíbené řadě zdraví prospěšných zázvorových nápojů od Rochester Ginger.

Tento úžasný zázvorově-citrusový nápoj je zcela v BIO provedení – všechny jeho složky jsou certifikovány, a proto není překvapující, že tento oblíbený nápoj je tak populární mezi příznivci značky Rochester Ginger. Mnozí ho označují za svatý grál mezi zázvorovými nápoji.

Jednou z jeho skvělých vlastností je, že je vhodný i pro celiaky a vegany, což jej činí ještě přístupnějším a více oblíbeným mezi různými skupinami zákazníků.

Rochester Organic Root Ginger (BIO) se doporučuje podávat chlazený, abyste si mohli vychutnat jeho osvěžující a povzbuzující efekt. Stačí před použitím důkladně promíchat láhev a nápoj podávat přímo z chladničky – takovýmto způsobem zaručíte, že vždy si dopřejete maximální osvěžení a chuťový zážitek.

Užijte si tento jedinečný nápoj, který vám přináší radost, osvěžení a zdravotní benefity v jednom. Rochester Organic Root Ginger v BIO provedení je pro vás připraven stát se součástí vaší zdravé a chutné každodenní rutiny.

 

Máme pro Vás také recept pro skvělý zázvorový čaj:

Promíchejte láhev a na 1 díl objemu nápoje přidejte 4 díly vroucí vody, přidejte zelený čaj nebo Earl Grey a ozdobte plátkem citronu.

Recept pro oživující a přehřívající punč:

Promíchejte láhev a nalijte objem šálku do hrnce až po bod varu. Přelijte do šálku a přidejte štamperlík Brandy, Rumu nebo Whisky.

 

Při pravidelné konzumaci zázvorově citrusový drink Rochester Organic Root Ginger výrazně podporuje imunitní systém, což zejména v dnešní době plné virových onemocnění a chřipky je jeho významnou přidanou hodnotou.

Blahodárné účinky zázvorového nápoje Rochester Organic Root Ginger tímto zdaleka nekončí. Pravidelné pití Rochester Organic Root Ginger nápojů přináší celou řadu zdravotních benefitů:

 

Rochester Root Ginger

 • - bojuje proti virům, chřipce aa angíně
 • - zlepšuje dýchání a vykašlávání během chřipky
 • - snižuje riziko srdečně-cévních onemocnění
 • - významně pomáhá při hubnutí
 • - podporuje imunitu
 • - vhodný při nadměrném srážení krve - bojuje proti tvorbě krevních sraženin
 • - zlepšuje trávení
 • - odstraňuje zácpu a zlepšuje činnost střev
 • - detoxikuje tělo
 • - má protirakovinotvorné účinky
 • - silný antioxidant
 • - příznivě působí na ledviny a močové cesty
 • - zklidňuje tělo a působí proti důsledkům stresu na organismus
 • - pomáhá při migrénách a nespavosti
 • - pomáhá při revmatických potížích

 

 

 

 

Použití: 

Lékaři a mniši ranního středověku předepisovali Zázvor na celou řadu zdravotních potíží a proto není divu, že Rochester Organic Root Ginger, který obsahuje extrakt této léčivé rostliny, by mohl právem nést i název Rochester Organic Root Ginger lékárnu.

Celá řada otázek - jak pít Rochester Organic Root Ginger, jak užívat Rochester Organic Root Ginger, správné dávkování Rochester Organic Root Ginger Drink, recepty na Rochester Organic Root Ginger drinky, ale také recenze na Rochester Organic Root Ginger a jiné zajímavosti na téma Rochester Ginger drink Vám přinášíme právě na stránkách www.rochester-napoje.cz 

 

Informace o Rochester Organic Root Ginger:

 

Výrobce:  Rochester Drinks The Original Drinks Co

Složení: oda, BIO cukr*, BIO zázvorová složka 7%*, BIO citrónová šťáva(z koncentrátu)*, přírodní zázvorová příchuť, přírodní limetkový olej. *produkty ekologického hospodářství

Nutriční hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energie (kcal) 78, Energie (KJ) 332, Bílkoviny (g) 1.0, Karbogydráty (g) 19.2, z toho Cukry (g) 19.1, Tuky (g) 0.1, z toho nasycené tuky (g ) 0.1, Sůl (g) 0.012

Skladování:   Spotřebujte do data spotřeby, které je uvedeno na obalu. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 14 dnů.

Objem láhve:  725 ml

 

V naší nabídce naleznete kompletní řadu  zdraví prospěšných nápojů Rochester Ginger:  


Vítejte v království ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - rodinný podnik s bohatou tradicí a neustálým zaměřením na kvalitu. Historie zázvorových nápojů  značky Rochester Ginger sahá až do dob legendárního spisovatele Charlese Dickense, a od té doby tyto nápoje přinášejí radost a zdraví milionům lidí.

Vášeň tohoto starého anglického rodinného podniku pro kvalitu a využívání odborných znalostí , které se předávají z generace na generaci jsou zárukou, že zázvorové nápoje Rochester Ginger jsou prostě nejlepší, jaké jste kdy ochutnali. S každým douškem se ponoříte do bohatých chutí a zdraví prospěšných vlastností, které jen přírodní zázvor může nabídnout.

V našem e-shopu www.rochester-napoje.cz naleznete široký výběr autentických zázvorových nápojů Rochester Ginger , které vám dodají energii, podpoří trávení a zlepší vaši imunitu. Vydejte se na cestu zdraví a pohody s vynikajícími recepturami nápojů Rochester Ginger, které jsou vytvořeny s láskou a péčí pro vaše potěšení.

Objednejte si své oblíbené zázvorové nápoje Rochester Ginger ještě dnes a nechte se unést jejich jedinečným půvabem a přínosem pro vaše zdraví. Přírodní, úchvatné a ohromující – to je Rochester Ginger. Vstupte do světa zázvorové slasti a udělejte si radost na našem e-shopu.

rochester-napoje.cz - kategória